Szkolenia dla firm - 3073 szkolenia dla firm
Szkolenia dla firm

Strona główna

Kontakt

Dodaj szkolenie

Polecamy

Interesujące konferencje w Warszawie

Interesujące Konferencje we Wrocławiu

Konferencje naukowe w Sopocie

Ciekawe konferencje w Krakowie

Górskie krajobrazy najlepsze na konferencje

Zobacz więcej

Scandic Wrocław

Ośrodek konferencyjny

Nazwa

Scandic Wrocław

Adres

ul. Piłsudskiego 49/57, Wrocław

Telefon

(71) 787-00-00

SALE

liczba miejsc w ustawieniu:

1

Eco

bankietowym:100teatralnym:300
szkolnym:180podkowa:80

2

Bio

bankietowym:40teatralnym:100
szkolnym:60podkowa:45

3

Organic

bankietowym:30teatralnym:65
szkolnym:30podkowa:30

6

Balance

podkowa:10

7

Fair

teatralnym:12
szkolnym:10podkowa:6

4

Nature

bankietowym:25teatralnym:35
szkolnym:25podkowa:22

5

Green

bankietowym:20teatralnym:25
szkolnym:15podkowa:15

8

ISO

bankietowym:12teatralnym:18
szkolnym:12podkowa:12

9

H2O

bankietowym:12teatralnym:18
szkolnym:12podkowa:12

10

noCO2

bankietowym:12teatralnym:18
szkolnym:12podkowa:12

OPIS

cel

Informacje

Poznaj Wrocław, polską Wenecję w miniaturze, z punktu wyjściowego tego centralnie położonego hotelu – 30 minut z lotniska Wrocław. Scandic Wrocław to nowoczesny hotel, usytuowany w pobliżu starego miasta i jego licznych zabytków, przemiłych kafejek i centrów handlowych. Wrocław jest miastem o barwnej kulturze i niepowtarzalnej atmosferze. Scandic Wrocław to świetny punkt wypadowy, by odkrywać
labirynt mostów i wysepek oraz korzystać z uroków pięknego miasta.

Hotel z doskonałą lokalizacją, blisko najważniejszych zabytków i atrakcji. W hotelu znajduje się restauracja, bar, siłownia, sauna, sale konferencyjne, wszędzie dostępny jest bezprzewodowy Internet.
cel

Opis

Scandic Wrocław to 4-gwiazdkowy hotel usytuowany w centrum miasta, niedaleko Rynku i Głównego Dworca Kolejowego. 164 przyjazne środowisku pokoje są odpowiednie dla pobytów biznesowych i turystycznych, w tym rodzinnych. Bezpłatny Internet bezprzewodowy. My Corner Restaurant&Bar to nie tylko hotelowa restauracja, ale i kulinarne miejsce na mapie Wrocławia, z regionalnymi potrawami, zdrowymi i ekologicznymi opcjami. Śniadania 101 produktów zawierają produkty organiczne. Sklepik Scandic 24/7 oferuje przekąski i artykuły pierwszej potrzeby. Parking i garaż podziemny ze stacją do ładowania pojazdów na napęd elektryczny. Kącik Zabaw dla dzieci, rowery i kijki do Nordic Walking oraz wstęp do Centrum Fitness i sauny bezpłatnie. Centrum Konferencyjne - 10 sal. Dedykowany Opiekun konferencji dostępny na piętrze konferencyjnym. Hotel z certyfikatem ekologicznym, w 100% korzysta z energii zielonej

 

cel

Dodatkowe informacje

Zorganizuj spotkanie w jednej z 10 wielofunkcyjnych sal konferencyjnych. Wszystkie sale pomieszczą 570 uczestników.
 
‘Świadome spotkanie’ – nasza idea promująca wykorzystanie zasobów naturalnych. Materiały konferencyjne są oznaczone certyfikatem ekologicznym.
 
Wszystkie sale wyposażone są w ekran, flipchart, niezbędnik konferencyjny, notesy i długopisy oraz Internet. Projektor multimedialny jest zawsze wliczony w cenę wynajmu sali. Przez cały dzień spotkania serwujemy wodę Scandic. Polecamy inspirujące przerwy konferencyjne, serwujemy tylko kawę Fairtrade.
 

Scandic Wrocław otworzył nowe centrum konferencyjne!

 

Wprowadzając politykę zrównoważonego rozwoju na rynek hotelarski i oferując unikalne rozwiązania dla Gości z segmentu spotkań, Scandic Wrocław otworzył nowe centrum konferencyjne, modernizując większość sal konferencyjno-bankietowych oraz wprowadzając nowe, ekologiczne koncepty. Jeśli kwestie zrównoważonego stylu życia są dla Ciebie ważne, przeczytaj, co zrobiliśmy i co Ty zyskujesz organizując spotkanie w Scandic.

 

Nowe centrum konferencyjne w Scandic Wrocław składa się obecnie z 10 sal konferencyjno-bankietowych, usytuowanych na dedykowanym piętrze. Spośród hoteli zlokalizowanych w centrum Wrocławia zapewniamy 3-cią największą powierzchnię konferencyjną z przestronną przestrzenią wystawienniczą. Wszystkie sale konferencyjne posiadają dostęp do szybkiego Internetu bez dodatkowych opłat.

 

Zapewniamy dedykowanego opiekuna Państwa spotkania, który zadba o prawidłowy jego przebieg. Rozpoczynając spotkanie, wiecie Państwo, że jesteście oczekiwani, a my jesteśmy przygotowani. Dzięki temu możecie się skupić na budowaniu relacji z uczestnikami i merytoryce spotkania. Sprawdzamy poprawne działanie sprzętu technicznego, tak, aby każde spotkanie mogło się rozpocząć o planowanej godzinie.

 

Aby zagwarantować spotkanie pełne energii i inspiracji, oferujemy specjalnie przygotowane menu konferencyjne. Bufety konferencyjne opisujemy tak, by osoby cierpiące na alergie znały skład serwowanych potraw. Podajemy kawę Fair Trade, a nasza Centralna przerwa kawowa to całkiem nowy koncept na polskim rynku hotelarskim. Jest to całodniowa przerwa, uzupełniana na bieżąco w zależności od pory dnia. Centralna przerwa kawowa jest jedna dla uczestników wszystkich konferencji, dzięki temu energetyczny bufet (napoje, smoothies, muffinki, domowe ciasta, wrapy, sałatki, poranny twarożek, owsianka i inne smakołyki) jest dostępny zawsze, kiedy uczestnicy mają przerwę.

 

Oprócz 100% zorientowania na realizację naszych zadań oraz rezultat, jednym z wiodących elementów spotkań w Scandic jest zrównoważony rozwój. Świadome spotkanie w Scandic gwarantuje dostęp do projektora LCD oraz tablicy suchościeralnej i flipchartu z ekologicznym papierem. Notesy i długopisy oraz wszystkie materiały piśmiennicze (np. karteczki na imiona, karteczki do oznaczenia sali oraz menu) posiadają certyfikat Nordic Swan. Każda sala ma kosz to segregacji śmieci na odpady organiczne, plastik i papier. Serwujemy wodę Scandic w karafkach, po to by ograniczyć emisję CO2 podczas transportu, a także zredukować ilość odpadów. Używamy szklanych opakowań, zamiast plastikowych.

 

Organizując świadome spotkanie w Scandic masz pewność, że standardy dotyczące ochrony środowiska zostały zachowane. A po zakończeniu spotkania możesz przekazać uczestnikom raport, który wskaże, jaki wpływ na środowisko miała organizacja spotkania w Scandic. Wszelkie dane znajdziesz na http://www.scandic-campaign.com/livereport/?lang=dk

 

Sale konferencyjne w Scandic Wrocław zostały właśnie wyremontowane. Również renowacja została przeprowadzona zgodnie z polityką środowiskową Scandic – użyte materiały są bezpieczne dla środowiska i w większości nadają się one do ponownego przetworzenia. Nowe centrum konferencyjne przeznaczone są dla ponad 500 uczestników, a największa sala w hotelu Scandic Wrocław pomieści do 300 osób w ustawieniu teatralnym. Dzięki temu istnieje możliwość organizacji spotkania w sali głównej z dalszym podziałem na sale warsztatowe, w dowolnym ustawieniu.

 

Więcej informacji: Anna Ogrodnik, Group & Events Sales Manager Scandic Wrocław. anna.ogrodnik@scandichotels.com, 71/ 787 01 46.

 

ATUTY

parking strzeżony

parking strzeżony

zaplecze gastronomiczne

zaplecze gastronomiczne

sauna

sauna

drink bar

drink bar

siłownia

siłownia

dyskoteka/dancing

dyskoteka/dancing

udogodnienia dla niepełnosprawnych

udogodnienia dla niepełnosprawnych

sejf

sejf

kantor

kantor

parking

parking

parking dozorowany

parking dozorowany

fitness

fitness

spa

spa

GALERIA