Szkolenia dla firm - 3045 szkoleń dla firm
Szkolenia dla firm

Strona główna

Kontakt

Dodaj szkolenie

Polecamy

Interesujące konferencje w Warszawie

Interesujące Konferencje we Wrocławiu

Konferencje naukowe w Sopocie

Ciekawe konferencje w Krakowie

Górskie krajobrazy najlepsze na konferencje

Zobacz więcej

Hotel MDM

Ośrodek konferencyjny

Nazwa

Hotel MDM

Adres

Pl. Konstytucji 1, Warszawa

Telefon

(22) 339-16-00

SALE

liczba miejsc w ustawieniu:

Sala Focus

bankietowym:0teatralnym:25
szkolnym:12podkowa:16

Sala Marszałkowska

bankietowym:0teatralnym:45
szkolnym:16podkowa:24

Sala Pod Kandelabrami

bankietowym:100teatralnym:160
szkolnym:100podkowa:40

OPIS

cel

Informacje

Zapraszamy do Hotelu MDM.

Usytuowany na Placu Konstytucji Hotel MDM znajduje się w samym sercu Warszawy, w pobliżu centrów biznesowych, handlowych, kulturalnych i wielu restauracji. Lotnisko oddalone jest 7 km od hotelu (około 20 minut taksówką). Parking jest przed głównym wejściem do budynku.

cel

Opis

Hotel MDM to idealne miejsce na spotkanie o charakterze biznesowym i prywatnym. W samym sercu tętniącego życiem miasta oferujemy trzy w pełni wyposażone, klimatyzowane sale konferencyjne i bankietowe o różnej wielkości.

Warto celebrować każde spotkanie. Wesele, wydarzenia rodzinne lub uroczysty obiad w gronie najbliższych to wydarzenia, które na długo pozostają w naszej pamięci. W Hotelu MDM wiemy, jak bardzo ważna jest oprawa takich spotkań. Doświadczeni i profesjonalni pracownicy naszego hotelu dołożą wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania.

Dla par szukających miejsca na wymarzone przyjęcie weselne przygotowaliśmy trzy opcje pakietów. Na kameralne spotkania mamy specjalną ofertę.

cel

Dodatkowe informacje

Bez względu na charakter podróży, w Hotelu MDM zawsze znajdziesz wygodne pokoje, nowoczesne udogodnienia i bezpłatne Wi-Fi. Niezrównana okolica hotelu, pobliskie atrakcje kulturalne i wspaniały widok na Plac Konstytucji sprawiają, że Hotel MDM jest idealnym wyborem na pobyt w Warszawie. 
 
Hotel MDM to idealne miejsce na spotkanie o charakterze biznesowym i prywatnym. W samym sercu tętniącego życiem miasta oferujemy trzy w pełni wyposażone, klimatyzowane sale konferencyjne i bankietowe o różnej wielkości.

Dla par szukających miejsca na wymarzone przyjęcie weselne przygotowaliśmy trzy opcje pakietów. Na kameralne spotkania mamy specjalną ofertę.

Upstairs bar & bistro mieści się na antresoli Hotelu MDM. To nie tylko wyśmienite menu i przyjazna obsługa, ale także niesamowite widoki na plac Konstytucji. Musisz tu być i sprawdzić nasze sezonowe specjały!

Wydzielona część barowa zadowoli miłośników dobrych trunków i przyjemnej atmosfery.

 

ATUTY

architektura zabytkowa

architektura zabytkowa

zaplecze gastronomiczne

zaplecze gastronomiczne

drink bar

drink bar

udogodnienia dla niepełnosprawnych

udogodnienia dla niepełnosprawnych

sejf

sejf

GALERIA