Szkolenia dla firm - 3045 szkoleń dla firm
Szkolenia dla firm

Strona główna

Kontakt

Dodaj szkolenie

Polecamy

Interesujące konferencje w Warszawie

Interesujące Konferencje we Wrocławiu

Konferencje naukowe w Sopocie

Ciekawe konferencje w Krakowie

Górskie krajobrazy najlepsze na konferencje

Zobacz więcej

Hotel MDM

Ośrodek konferencyjny

Nazwa

Hotel MDM

Adres

Pl. Konstytucji 1, Warszawa

Telefon

(22) 339-16-00

SALE

liczba miejsc w ustawieniu:

Sala Focus

bankietowym:0teatralnym:25
szkolnym:12podkowa:16

Sala Marszałkowska

bankietowym:0teatralnym:45
szkolnym:16podkowa:24

Sala Pod Kandelabrami

bankietowym:100teatralnym:160
szkolnym:100podkowa:40

OPIS

cel

Informacje

Zapraszamy do Hotelu MDM.

Usytuowany na Placu Konstytucji Hotel MDM znajduje się w samym sercu Warszawy, w pobliżu centrów biznesowych, handlowych, kulturalnych i wielu restauracji. Lotnisko oddalone jest 7 km od hotelu (około 20 minut taksówką). Parking jest przed głównym wejściem do budynku.

cel

Opis

W pełni wyposażona przestrzeń konferencyjno – bankietowa

Hotel MDM Warszawa to idealne miejsce na spotkanie – zarówno o charakterze biznesowym, jak i towarzyskim. Oddajemy do Państwa dyspozycji trzy w pełni wyposażone, klimatyzowane sale konferencyjne o różnej wielkości, w tym niezwykłą Salę Pod Kandelabrami. Dzięki wysokiemu sufitowi i inspirującemu wykończeniu pomieszczenie to jest także doskonałe na imprezy weselne i zjazdy rodzinne. Nasz hotel jest więc dobrym miejscem na każdą okazję.

cel

Dodatkowe informacje

Zapraszamy do Hotelu MDM. Usytuowany na Placu Konstytucji Hotel MDM znajduje się w centrum Warszawy, niedaleko Politechniki Warszawskiej, w pobliżu centrów biznesowych, kulturalnych i wielu restauracji. Hotel oferuje 134 przestronne pokoje gościnne, które zostały wyposażone w bezprzewodowy Internet. Na antresoli znajduje się Upstairs Bar & Bistro, w menu baru dania kuchni międzynarodowej i bogaty wybór koktajli z całego świata.
 
Dzięki trzem w pełni wyposażonym i klimatyzowanym salom w rozmiarach od 36 m2 (Sala Focus) do 180 m2 (Sala Pod Kandelabrami) Hotel MDM ma możliwości udostępnienia przestrzeni na konferencje liczące do 160 uczestników. Każda z sal ma swój własny klimat wynikający z jej rozmiarów: Sala Focus jest najmniejsza i dlatego ma bardzo intymny charakter. To doskonałe miejsce zarówno do oficjalnych negocjacji jak i organizacji sesji burzy mózgów. Rozciąga się z niej wspaniały widok na Plac Konstytucji i centrum miasta. Spójrz za okno i poczuj przypływ energii i inspiracji! Mierząca 70 m2 Sala Marszałkowska pozwala na większą swobodę w kwestii organizacji miejsc siedzących i usytuowania stołów i jest w stanie, w swojej bardzo praktycznej i profesjonalnej przestrzeni, pomieścić od 24 do 45 gości. Sala Pod Kandelabrami, w zależności od organizacji miejsc siedzących i stołów, jest w stanie pomieścić od 10 do 160 osób.
 
Biznesowe Centrum hotelu znajduje się tuż obok pomieszczeń konferencyjnych i jest dostępne dla wszystkich uczestników konferencji. Proponujemy także wiele zestawów menu dla gości konferencyjnych, w których znaleźć można różnego rodzaju zupy, sałatki, dania gorące i desery.

ATUTY

zaplecze gastronomiczne

zaplecze gastronomiczne

drink bar

drink bar

udogodnienia dla niepełnosprawnych

udogodnienia dla niepełnosprawnych

sejf

sejf

GALERIA